KNSB Openingswedstrijd

Thialf Pim Mulierlaan 1, Heerenveen, Friesland

Scheidsrechters: Hoofd: J. Krijgsheld Ass.: H. Janssen Ass.: R. Post Ass.: J. Bergsma Stagiair: C. Post   Starters: 1 : M. Slootweg 2 : J. Strijker   Wedstrijdleiders: 1 : H. Krijgsheld 2: J. Wiersma Stagiair: K. Bergsma mail naar wedstrijdleiders: Wedstrijdleiders    

Trials World Cup Senioren dag 1

Thialf Pim Mulierlaan 1, Heerenveen, Friesland

Scheidsrechters: ?? Starters: Ochtend 09.00-13.00 : J Bergmans Middag 13.00-16.30 : J. Strijker Wedstrijdleiders: ??  

Hutspotcup

Schaatshal Leiden Vondellaan 41, Leiden, Zuid-Holland

Scheidsrechters: Hoofd: M. van Hoeven Ass.: H. Janssen Ass.: R. Post Starters: 1: N. de Jong 2: M. Slootweg Wedstrijdleiders: 1: H. van Esch 2: J. Wiersma   mail naar wedstrijdleiders: klik hier

Trials World Cup Senioren dag 2

Thialf Pim Mulierlaan 1, Heerenveen, Friesland

Scheidsrechters: J. Bergsma Starters: J. Strijker Wedstrijdleiders: 1: P. Breukel Stagiair: K. Bergsma   mail naar wedstrijdleiders: klik hier

Trials World Cup Senioren dag 3

Thialf Pim Mulierlaan 1, Heerenveen, Friesland

Scheidsrechters: J. Krijgsheld ?? ?? Starters: ?? Wedstrijdleiders: H. Krijgsheld

Dutch Open Shorttrack ( Invitation Cup)

Thialf Pim Mulierlaan 1, Heerenveen, Friesland

Jury op uitnodiging. Referee's / Scheidsrechters: Chief: P. Worth Ass.: M. van Hoeven Ass.: H. Janssen Ass.: J. Krijgsheld   Starters: 1: P. van Hoeven 2: J. Strijker   Competitor Stewards / Wedstrijdleiders: 1: P. Breukel 2: M. Brand   mail naar wedstrijdleiders / mail to competitor stewards: klick here / klik hier  

KNSB CUP 1

11Stedenhal Fryslânplein 1, Leeuwarden, Friesland

Scheidsrechters: Hoofd: H. Janssen Ass.: J. Krijgsheld Ass.: R. Post Ass.: J. Bergsma Ass.: Stagiair : C. Post Starters: 1.: M. Slootweg 2.: P. van Hoeven Wedstrijdleiders: 1.: T. Meestringa 2.: M. Brand + Fotofinish Stagiair: K. Bergsma Mail naar wedstrijdleiders.  

Autumn Tournament

Kardinge Kardingerplein 1, Groningen, Groningen

Scheidsrechters: Hoofd: J. Krijgsheld Ass.: W. Jesterhoudt Ass.: J. Bergsma Starters: 1: J. Strijker 2: V. de Jong Wedstrijdleiders: 1: H. van Esch 2: T. Meestringa Email wedstrijdleiders: klik hier

Regio West Competitie

IJsbaan "De Meent" Terborchlaan 301, Alkmaar, Noord-Holland

Scheidsrechters: ?? Starter: V. de Jong Wedstrijdleider: J. Wiersma  

KNSB CUP 2 = Vervallen

??

Scheidsrechters: Hoofd : R. Post Ass.: H. Janssen Ass.: W. Jesterhoudt Ass.: J. Bergsma Ass.: C. Kluivers Starters: 1.: P. van Hoeven 2.: M. Slootweg Wedstrijdleiders: 1.: P. Breukel 2.: H. van Esch Email wedstrijdleiders: klik hier

Special Olympics

Vechtsebanen Mississippidreef 151, Utrecht, Utrecht

Jury op uitnodiging. Scheidsrechters:   Starters:   Wedstrijdleiders: